X
تبليغات

تصویر ثابت

لینک و پیوند nofollow

مرجع مقالات رسمی سئو

لینک و پیوند nofollow

در حال حاضر سود گیری از لینک و پیوند nofollow اثری در بالا بردن و ارتقاء Link juice نخواهد داشت . 

با این وضعیت جا دارد یک نکته هم ذکر شود . از دیر باز الایام تا کنون هر چقدر پیوندهای خروجی در ورقه ای اکثر باشد Link juice آن‌ها کمتر می شود . برای ادراک خوبتر مطلب به مثال A و B که در بالا زده شد بر می گردیم . 

link 
juice 4 وب وب سایت A از چهار صفحه و اینترنت سایت B از سه کاغذ فرنگی لینک و پیوند dofollow گرفته می باشد . یعنی ما توقع داریم که وبسایت A رتبه بهتری نسبت به وبسایت B داشته باشد ولی در حقیقت دقیقا گوناگون خواهد بود . 

فرض فرمائید که وب تارنما B از سایت هایی که پیوندهای dofollow ذیل و کمتری داده اند لینک بگیرد .البته تارنما A از وب وبسایت هایی لینک می گیرد که در برابر وب سایت های مبدا B پیوند dofollow اکثر و بالاتری ارائه میکنند . در این چهره چه بسا در‌صورتی‌که میزان وب های مبدا A عمده و بالاتر باشد امکان داراست درجه و قیمت از وب سایت B کمتر و تحت خیس باشد و یا برابر باشد . زیرا وب سایت B از اندازه Link juice بیشتری بهره مند گردیده می باشد . با تمام این توضیحات تعامل و برقراری ارتباط با اینترنت سایت هایی که از پیوندهای خروجی به میزان زیاد و بالا سود گیری میکنند خیلی درست و عاقلانه نیست . 

سود گیری دوچندان از پیوندهای dofollow مبنا و شاخص تشخیص اینترنت وب سایت های فروشنده و اسپمر پیوند میباشند . پیوندهای خروجی این وب ها با وجود این که dofollow میباشند البته بازم به حافظه تعداد دوچندان و بالا قیمت و درجه ای ندارند . 

زیرا همان گونه که گفتیم ، هر بک لینک ، امتیازی از درج کننده بک لینک کسر و به اخذ کننده بک لینک و پیوند اضافه می کند ، با لینک و پیوند های بسیار مضاعف ، امتیازی برای دریافت کنندگان بک پیوند باقی نمانده می‌باشد . 

link 
juice 5 همین طور که می بینید اینترنت هایی که به صفحه A لینک و پیوند داده گردیده اند به سایر سایت ها هم لینک و پیوند داده اند . و همین فعالیت سبب گردیده کاغذ B با بک لینک کمتر و ذیل تری امتیاز Link juice اکثر و بالاتری بگیرد . 

دلیل 
استعمال از پیوند nofollow چه میباشد
موضوع :
برچسب ها : سئو در مشهد,

+ نوشته شده در 1398/4/20ساعت 9:49 توسط علی پور | تعداد بازديد :22 |

عناوين مطالب پربازدید
افزایش سرعت ایندکس صفحات سایت با 17 راهکار موثر
نکته حساس گزینش واژه کلیدی
راهنمای قدم به قدم تنظیمات سئو در وردپرس
با توجه به این موضوع، به چه صورت می توانید رتبه بندی خودتان را برای یک کلمه کلیدی متوجه شوید؟
بهبود شرایط سئو صفحه
تصمیم بگیرید می خواهید چه گویش هایی را در تارنما خویش داشته باشید؟
نقشه‌های وبسایت HTML
منظور از سئو کلاه سیاه و کلاه سفید چیست؟
لینک و پیوند nofollow
استراتژی های جدید ورود پرس 2019