X
تبليغات

تصویر ثابت

راهنمای قدم به قدم تنظیمات سئو در وردپرس

مرجع مقالات رسمی سئو

راهنمای قدم به قدم تنظیمات سئو در وردپرس

بیسیک فور اندروید یک نقطه آغاز لذت بخش و معمولی با مزه C++ , c# می باشد . متاسفانه تا به حال حاضر اندروید استدیو این محفظه را به رسمیت نمی شناسد . بیسیک فور اندروید یا این که B4A یک محیط کمتر شناخته گردیده می باشد که جدیدا مضاعف موضوع استعمال قرار می‌گیرد . 

B4A به عنوان یک محفظه RAD یا این که Rapid Application Development شناخته شده هست . 
این محفظه یک راه ایده آل برای یادگیری و استارت برنامه نویسی اندروید هست اما به شرط آنکه بدانید بعدا این محیط بایستی عوض شود و ورود به اندروید استدیو را استارت کنید 
اخیرا لایبرری هایی برای بیش تر شدن امکان سود گیری از ویژگی های متریال دیزان به آن افزوده شده هست . اما می بایست بدانید این محیط غیر بدون پول میباشد و به صورت پولی ارائه میشود . 

کورونا 
Corona یکی دیگر از گزینه های قابل توجهی می باشد که این امکان را برای بسط برنامه های آندروید ارائه می دهد و در عین درحال حاضر به میزان قابل توجهی از حاذق است و اقتدار اختیار اکثری را به شما می دهد . شما در LUA کد نویسی می نمائید که در درحال حاضر حاضر فراوان بی آلایش خیس از جاوا است و همچنین ، Corona SDK (کیت توسعه نرم افزار) همگی چیز را ساده خیس می کند . پشتیبانی از تمام کتابخانه های بومی، اذن می دهد تا شما نرم افزار خود را برای سیستم ادله های گوناگون منتشر نمایید . این محیط به طور گسترده ای برای ایجاد بازی ها به کار گیری می شود .شما می بایست از یک ویرایشگر نوشته مانند Notepad ++ برای وارد کردن کد خویش استعمال نمایید و می توانید کد را در یک شبیه ساز اجرا نمایید فارغ از این‌که چه بسا نیاز به کامپایل .به راحتی میتوایند خروجی بگیرد که این کار به لطف ابزار آنلاینی که وجود دارد ارائه می شود . کورونا نیاز به دانش برنامه نویسی دارد، ولی ابتدا خیر برای ورود به جهان برنامه نویسی است . در عین حال، هرچند، به طور انقطاع محدودیت های خودش را داراست اما برای تبدیل کردن شما به یک برنامه نویس عالی ایده آل می‌باشد . در حالتی که می خواهید از خصوصیت هایی نظیر خرید درون برنامه ای در برنامه استفاده کنید، بایستی پولی را پرداخت نمایید تا بتوانید این امکان را داشته باشید . 

و 
در غایت فون گپ / PhoneGap 


و نهایی رویه و روش برای تبدیل شدن به یک توسعه دهنده اندروید استفاده از فون گپ می باشد . فون گپ از آپاچی کوردوا قدرت گرفته است و دقیقا یک نرم افزار را با کدهای HTML / CSS / JAVASCRIPT مشابه کاری که برای توسعه و گسترش صفحات وب انجام می دهیم می‌تواند ایجاد کند . شماتیک وب اما خروجی یک اپلیکیشن APK می باشد . این یک رویکرد زیاد ابتدایی و تقریبا غیرحرفه ای برای آغاز هست و ولی به شما اذن به فعالیت گیری از دوربین و عجله سنج تلفن همراه را میدهد . سود 
گیری : 
ما در این مقاله محفظه های حرفه ای و ایده آل را به سادگی برای شما منقطع کردیم و مشخص کردیم کدامیک دقیقا چه ویژگی هایی دارا هستند و فیض گیری در این قضیه تماما به خویش شما برمیگردد و انتخاب راهکار قابل قبولی از سوی شما . به هرحال هوش را نمی توانایی یادگرفتن داد! یادتان باشد یک برنامه نویس بایستی تیزهوش باشد تا غالب شود در‌صورتی‌که نیستید تلاش نکنید اعتماد به نفس کاذب داشته باشید 🙂 . این یک دنیای جذاب می باشد که در آن با استعداد ترین ها پیشرفت خواهند کرد . 

از ما میپرسید کدام محیط ؟ اندروید ریور به شما جواب می دهد در اندروید استدیو . 

موضوع :
برچسب ها : سئو سایت,

+ نوشته شده در 1398/2/15ساعت 15:27 توسط علی پور | تعداد بازديد :26 |

عناوين مطالب پربازدید
افزایش سرعت ایندکس صفحات سایت با 17 راهکار موثر
نکته حساس گزینش واژه کلیدی
راهنمای قدم به قدم تنظیمات سئو در وردپرس
با توجه به این موضوع، به چه صورت می توانید رتبه بندی خودتان را برای یک کلمه کلیدی متوجه شوید؟
بهبود شرایط سئو صفحه
تصمیم بگیرید می خواهید چه گویش هایی را در تارنما خویش داشته باشید؟
نقشه‌های وبسایت HTML
منظور از سئو کلاه سیاه و کلاه سفید چیست؟
استراتژی های جدید ورود پرس 2019
لینک و پیوند nofollow