X
تبليغات

تصویر ثابت

آیا این تارنما دربین یوزرها خوب بنظر می‌رسد؟

مرجع مقالات رسمی سئو

آیا این تارنما دربین یوزرها خوب بنظر می‌رسد؟


به کارگیری از عقل سلیم سبب به حاصل استوار میشود

وقتی که سایتی را پیدا کردید که میتواند به وبسایت شما لینک و پیوند بدهد ، سوال های پایین را از خودتان بپرسید :

آیا این تارنما دربین یوزرها خوب بنظر می‌رسد؟
آیا وبسایت محتوا دیدنی و باکیفیت دارااست ؟
آیا محتوای وب سایت مربوط به تارنما اینجانب میباشد ؟
آیا تغییری در وب سایت اینجانب شم می‌گردد در حالتی‌که این تارنما به سایتم پیوند دهد؟
درصورتی که شما بتوانید به سوالهای بالا پاسخ “آری” بدهید به این ترتیب برای اخذ لینک و پیوند از آن وب سایت عملکرد نمایید این اهمیت ندارد در صورتی وبسایت پیج رنک پایینی داشته باشد.

در شرایطی‌که از نکات بالا برای اخذ پیوند برای سایتتان به کارگیری نمایید مطمئن باشد که بک پیوند های سایتتان در همه آپ تو دیت های الگوریتم گوگل احتساب خواهند شد .

به‌دنبال سه ادله تاثیر گذار در یک بک لینک و پیوند کیفیت خوب را برای شما آورده ایم

۱- تصاحب کردن بک پیوند از اینترنت سایتهای با اتوریتی بالا

دریافت کردن بک لینک و پیوند از این مدل وبسایتها بسیار گران بها می باشد . شایسته ترین و سهل وآسان ترین رویکرد تولید محتوای عالی در وبسایتتان میباشد .

۲- بک پیوند به چنگ آوردن از وبسایتهایی که در موضوع کاری شبیه می‌باشند

تلاش نمایید که از سایت هایی که مربوط به کسب و کارتان میباشد بک لینک و پیوند بگیرید. این قضیه از نگاه موتور کاوش بسیار عالی می‌باشد و همینطور زیرا یوزرها شما یکسان می‌باشند احتمال بازدید تارنما شما نیز بیش تر است .

۳- عدم خرید بک لینک و پیوند

هیچ زمان نادرست نکنید و به تامل خرید بک پیوند نباشید . در صورتی‌که که گوگل متوجه این فعالیت شما شود بی تردید با وبسایت شما واکنش کرده و وب سایت شما جریمه خواهد شد .

بک پیوند سازی بدون‌پول

*** مکان های مطلوب جهت بک لینک و پیوند سازی

۱- انجمن ها :

یکی شایسته ترین مکان های ساخت لینک و پیوند به وبسایت فروم ها و تالارهای رای زنی می‌باشد که می‌توانید مقاله‌ها خویش را در آن ها با ذکر منشا منتشر کنید. اما فروم های اکثری موجود است، برای همین نخستین شما بایستی فروم هایی که مربوط به تارنما شما هستند را پیدا نمایید و پس از اطلاع یافتن از قانون ها آنان، آغاز به ساخت محتوا و قراردادن محتوا در آنجا کنید . ولی فراموش نشود امضاء انجمن را لینک و پیوند به سایت خویش قرار دهید و همینطور در بخش پروفایل نشانی تارنما را بی تردید درج نمائید.

۲- ارسال پست میهمان :

بعضا از اینترنت سایتها به بقیه نویسندگان این قابلیت را میدهند تا مقاله‌ها خویش را با ذکر منشا بار گذاری کنند.صرفا حواستان باشد که صاحب و مالک تارنما لینک و پیوند هایی را که شما قرار میدهید را nofollow نکند زیرا دیگر هیچ سیرتکامل ارزشی ندارد.

۳- اشتراک گذاری در شبکه‌های‌مردمی :

یکی مزیت های شبکه‌های‌عمومی مانند فیسبوک ، لینکدین ، توییتر و امثال آن ها عضو شدن در تیم های مربوط به کسب و کارتان می باشد و می‌توانید مطالب مربوط به تارنما را بر روی این کانال ها و مجموعه کاری خویش به اشتراک بگذارید .

۴- نویسندگی در لینکدین :

یکی‌از مزایای قرار دادن پیوند در باطن نوشته های وبلاگی لینکدین فالو بودن آن لینک و پیوند می باشد . با دقت به جايگاه بالای لینکدین هر کلیک امتیاز و سکو بالاتری نسبت به سایر کانال ها میگیرد. در صورتی به طور ماهر کار فرمایید میتوانید بک لینک و پیوند های اکثری عالی از این کانال اخذ نمائید.

۵- حیث دهی در وبلاگها :

یک کدام از شایسته ترین و زیرکانه ترین نحوه های برای دریافت کردن بک پیوند هست. شما بایستی پست های مربوط به کسب و فعالیت خویش را مطالعه فرمایید و لحاظ خویش را به طور تماما علمی و ظریف مطرح کنید. بعد از آن در جایی که لازم بود، پیوند سایت خویش را قرار دهید. صرفا مراقب باشید که اسپم نشوید.

۶- پاسخگویی به سوال های و ایرادات :

کانال های متعددی وجود دارا هستند که شما میتوانید در آنجا سوال ها خویش را بپرسید یا این که سوالهای آنان‌را پاسخ دهید. اما در فروم ها و شبکه‌های‌مردمی هم شما میتوانید این عمل را انجام دهید، تنها کافی میباشد فروم یا این که مجموعه مربوط به پرسش و جواب را کاوش نمایید و به سوالهای آن ها جواب بدون نقص بدهید.در پایان برای اینکه یک منبعی برای جواب خویش ارائه دهید میتوانید پیوند سایت خویش را قرار دهید. اما این تعدادی آیتم مشابه به هم می‌باشند البته این نکته را بایستی بدانید که انگیزه هریک گوناگون میباشد و استراتژی یگانه خویش را دنبال می‌کند.

موضوع :
برچسب ها : سئو در مشهد,

+ نوشته شده در 1398/9/3ساعت 9:52 توسط علی پور | تعداد بازديد :13 |

عناوين مطالب پربازدید
افزایش سرعت ایندکس صفحات سایت با 17 راهکار موثر
نکته حساس گزینش واژه کلیدی
راهنمای قدم به قدم تنظیمات سئو در وردپرس
تصمیم بگیرید می خواهید چه گویش هایی را در تارنما خویش داشته باشید؟
بهبود شرایط سئو صفحه
با توجه به این موضوع، به چه صورت می توانید رتبه بندی خودتان را برای یک کلمه کلیدی متوجه شوید؟
منظور از سئو کلاه سیاه و کلاه سفید چیست؟
لینک و پیوند nofollow
نقشه‌های وبسایت HTML
استراتژی های جدید ورود پرس 2019