X
تبليغات

تصویر ثابت

رپورتاژ اطلاع رسانی چه می باشد؟

مرجع مقالات رسمی سئو

رپورتاژ اطلاع رسانی چه می باشد؟


در مشاجره بهینه سازی و seo وب سایت موادتشکیل دهنده متعددی می باشند که منجر ارتقاء سکو و محل ورود از سمت موتورهای کاوش می گردند که یکی این موادتشکیل دهنده رپورتاژ اطلاع رسانی میباشد. درین نوشته ی علمی تلاش شده‌است تا کاملا عنا وین ذیل پوشش داده شود. 
رپورتاژ اطلاع رسانی چه می باشد؟
انگیزه از نشر رپورتاژ اطلاع رسانی چه چیزی است؟
رپورتاژ اطلاع رسانی چه تاثیری در seo تارنما دارااست؟
رپورتاژ اطلاع رسانی یا این که تبلیغات بنری؟
شایسته ترین دوران برای خرید رپورتاژ اطلاع رسانی چه موقع میباشد؟
مزایای رپورتاژ اطلاع رسانی چه می‌باشد؟
هنگام خرید رپورتاژ اطلاع رسانی چه نکاتی را بایستی رعایت کرد؟
در تایپ کردن رپورتاژ اطلاع رسانی چه نکاتی را بایستی رعایت کرد؟
معیارهای نرخ‌گذاري رپورتاژ اطلاع رسانی
نکات تکمیلی رپورتاژ اطلاع رسانی
چرا استایل نت شایسته ترین مورد برای انجام سرویس ها رپورتاژ اطلاع رسانی شما میباشد؟
 

رپورتاژ اطلاع رسانی چه چیزی است؟
مطلقا برای شما هم پیش آمده میباشد که باطن برخی تارنما ها نوشته‌ی علمی ای از معرفی محصولی از شرکتی را مشاهده کردید که باطن آن نوشته‌علمی چندین لینک و پیوند به تارنما مقصد درنظرگرفته شده میباشد در واقع این دسته پیوند سازی که یکی‌از نحوه های سئو آف پیج یا این که off page بهینه سازی هم است رپورتاژ اطلاع رسانی گفته می گردد. رپورتاژ اطلاع رسانی نوشته‌علمی ای میباشد که در دیگر وب سایت ها منتشر می‌کنید که بسیار مشابه محتوای خبری میباشد البته خبری که متن آن از پیشین بوسیله شما مهیا شده‌است و با پرداخت هزینه ای به رئیس سایتی مقاله شما باطن آن سایت منتشر می گردد. نکته ی مثبتی که در رپورتاژ اطلاع رسانی موجود هست این میباشد که زمانی که استفاده کننده آن را مطالعه مینماید متوجه تبلیغاتی بودن آن نمی‌شود و معمولا این گونه مطالب تا آخر آن خوانده می‌گردد. 

 

انگیزه از نشر رپورتاژ اطلاع رسانی چه چیزی است؟
معمولا انگیزه از نشر رپورتاژ اطلاع رسانی معرفی سرویس ها، محصول ها، مارک سازی، پیوند سازی به دلیل ارتقاء جايگاه در گوگل و بهبود شرایط seo میباشد.

 

رپورتاژ اطلاع رسانی چه تاثیری در seo تارنما دارااست؟
همان طور که تا قبل از این گفته شد رپورتاژ اطلاع رسانی شایسته ترین جور پیوند سازی میباشد بدین علت که‌این سیرتکامل پیوند ها از تارنما هایی با دامین آتوریتی بالا گرفته میشود و به خصوص در حالتی که سرعت ایندکس وب سایت هایی که از آنان رپورتاژ اطلاع رسانی می‌گیرید بالا باشد بی تردید اطلاع رسانی شما هم سریعتر بوسیله گوگل کرال می‌گردد. ولی نکته ی قابل توجهی که در دعوا رپورتاژ اطلاع رسانی بایستی به آن دقت کرد این میباشد که خویش ماهیت رپورتاژ اطلاع رسانی هیچ تاثیری در بهینه سازی تارنما ندارد فقط متنی میباشد که در وبسایتی منتشر میشود البته توان بک پیوند های جانور در متن اطلاع رسانی و اعتباری که از تارنما مبدا برای وب سایت مقصد گرفته می توان به شدت در بهبود حالت بهینه سازی وبسایت تاثیر داراست و افزون بر آن مشتریان بالقوه ای که داخل این وبسایت ها موجود هست قادر است به مشتری بالفعل شما تبدیل شود و از سرویس ها و تولیدات شما به کار گیری نماید. نکته ی دیگر اعتباری میباشد که با دستکم هزینه برای مارک شما به وجود می‌آید.

 

رپورتاژ اطلاع رسانی یا این که تبلیغات بنری؟
با این تفاسیر به اهمیت رپورتاژ اطلاع رسانی جهت تبلیغات پی بردیم تبلیغاتی که به طرز بهینه سازی کلاه خاکستری انجام می گردد و کمترین خطر را هم برای سایت شما به وجود نمی آورد. مسلما تا حال حاضر متوجه گردیده اید که در حالتی که به جای رپورتاژ اطلاع رسانی از تبلیغات بنری به کار گیری می کردید بایستی مخارج بسیار بالایی را متحمل می شدید تبلیغاتی که به شدت برای استفاده کننده وبسایت آزار دهنده و کمترین نرخ کلیک را داراست و مخالف مقررات گوگل میباشد و فیض ی آن چیزی جز جریمه شدن وجود ندارد. البته تفاوت اساسی که تبلیغات بنری یا این که متنی با رپورتاژ اطلاع رسانی دارااست این میباشد که رپورتاژ اطلاع رسانی برای مدام باطن آن وبسایت جای دارد و این یعنی لینکی همیشگی از آن وب سایت گرفته اید اما در تبلیغات بنری، بنر برای دوران محدود یک ماهه یا این که دو ماهه داخل آن وبسایت جای‌دارد که پس از آخر بازه زمانی روزگار رقم خورده، بنر از وب سایت حذف میگردد و به شدت به seo تارنما ضربه وارد مینماید و سبب افت درجه می‌گردد.

احتمالا با قرائت این نصیب از مقاله برای شما سوال اتفاق افتاده میباشد که داخل تبلیغات بنری و رپورتاژ اطلاع رسانی لینک و پیوند سازی انجام می‌گردد البته چرا تبلیغات بنری چیزی جز جریمه شدن در‌پی ندارد البته رپورتاژ اطلاع رسانی سبب ساز ارتقاء سکو و هدایت محل ورود به وب سایت می‌گردد؟

نکته ای که در پاسخ این سوال مخفی میباشد این میباشد که گوگل هنگام پیگیری لینک و پیوند های داخل یک تارنما،لغت ها و متن‌ها کناری لینک و پیوند را در حیث میگیرد در صورتی واژه و کلمه ای وجود داشته باشد و مربوط به محتوای باطن لینک و پیوند باشد امتیاز مثبتی برای پیوند شما به حساب آورده می شود دقیقا مطابق با اصولی که رپورتاژ اطلاع رسانی رعایت نموده است اما در‌صورتی‌که کنار لینک و پیوند، واژه و کلمه ای وجود نداشته باشد و یا این که لغت ها، مربوط به محتوای باطن لینک و پیوند نباشد امتیاز منفی در لحاظ گرفته می‌گردد و فیض ای جز جریمه در‌پی ندارد دقیقا تبلیغات بنری از همین اصول پیروی می نماید.

موضوع :
برچسب ها : بهترین سئو کار,

+ نوشته شده در 1398/8/25ساعت 10:43 توسط علی پور | تعداد بازديد :23 |

عناوين مطالب پربازدید
افزایش سرعت ایندکس صفحات سایت با 17 راهکار موثر
نکته حساس گزینش واژه کلیدی
راهنمای قدم به قدم تنظیمات سئو در وردپرس
تصمیم بگیرید می خواهید چه گویش هایی را در تارنما خویش داشته باشید؟
بهبود شرایط سئو صفحه
با توجه به این موضوع، به چه صورت می توانید رتبه بندی خودتان را برای یک کلمه کلیدی متوجه شوید؟
منظور از سئو کلاه سیاه و کلاه سفید چیست؟
لینک و پیوند nofollow
نقشه‌های وبسایت HTML
استراتژی های جدید ورود پرس 2019