X
تبليغات

تصویر ثابت

seo یا این که تبلیغات گوگل

مرجع مقالات رسمی سئو

seo یا این که تبلیغات گوگل


seo یا این که تبلیغات گوگل

زمانیکه تحت عنوان یک مدیریت وبسایت آغاز به کار می‌کنید در واقعیت از موتورهای کاوش می‌خواهید تا ترافیک سایت شمارا ارتقاء دهند. شاید در مرحله نخستین این مورد جزء هدف ها شما نباشد ولی طی سالیان تجربه در وضعیت های متعدد به‌این سود خواهید رسید که نیاز به نتیجه ها سریعتری دارید این در واقع به عبارتی جایی میباشد که به گوکل ادوردز نیاز پیدا میکنید.

سئو در مشهد


شما برای هر مورد از یوزرها و بازدید کنندگانی که به تارنما شما به یاری گوگل ادوردز وارد می‌شوند بایستی هزینه ای را پرداخت فرمائید ولی در صورتی همین جذب مخاطب را به صورت درست یعنی به یاری seo انجام دهید قطعا برایتان سودآورتر خواهد بود ولی در‌حالتی که تبلیغات در گوگل خویش را به طور تخصصی و با صرفه فعال سازی نکنید برای شما منفعت آوری نخواهد داشت.تاثیر تبلیغات بر seo


آیا گوگل ادوردز برای seo اثرگذار میباشد؟

این قضیه را بایستی متوجه گردیده باشید که تبلیغات گوگل با پرداخت هزینه از روش سیستم گوگل ادوردز این امکان را پیدا مینمایند که در مرتبه های ابتدا گوگل قرار بگیرند و گوگل بابت هر کلیک محل ورود پولی را از اکانت فرد تبلیغ دهنده کسر خواهد کرد.


ولی در نقطه مقابل اشخاصی که در مورد seo کار دارا هستند با seo وبسایت و پیوند هایی که اخذ می‌کنند این قابلیت و امکان را برای سایت ها به وجود خواهند آورد تا در نتیجه ها گوگل جايگاه بالاتری را بدست آورند.


براساس تجربیات و آمارهای بدست آمده تبلیغات در گوگل نمی تواند به طور بدون واسطه بر روی بهینه سازی وبسایت  تاثیر گذار باشد البته با دقت به ارتقا محل ورود هایی که از تارنما و بازدید وب سایت به وجود میاید ارتقا جايگاه گوگل به وضوح مشخص و معلوم میباشد. به این ترتیب در جواب بدین سوال که تبلیغات گوگل برای بهینه سازی مفبد میباشد؟ می بایست بگوییم که هر دو سیستم می‌توانند مهم باشند شما با امداد تبلیغات گوگل می‌توانید ترافیک و فروش سرویس ها خویش را ارتقاء دهید و در نقطه موازی آن میتوانید با تکنیک ها و اصول اساسی بهینه سازی مارک و مقام خویش را در گوگل اثبات و شناخته گردیده  در لحاظ بگیرید.


کلام پایان

تیتر کردیم که تبلیغات گوگل به صورت بی واسطه نمی تواند بر روی نتیجه ها  کاوش دخالتی داشته باشند ولی میباشند جمع متعددی از اشخاص که بر این یقین می باشند که تبلیغات گوگل می‌تواند از روش برندسازی بر روی حالت بهینه سازی یک سایت تاثیر گذار باشد.


لازم میباشد که بدانید چنانچه تبلیغات گوگل بر بهینه سازی هم تاثیر داشته باشد به قدری وجود ندارد که جايگاه وبسایت شما‌را در حاصل کاوش به صورت چشمگیری افزایش دهد.


موضوع :
برچسب ها : سئو در مشهد,

+ نوشته شده در 1398/8/23ساعت 8:44 توسط علی پور | تعداد بازديد :6 |

عناوين مطالب پربازدید
افزایش سرعت ایندکس صفحات سایت با 17 راهکار موثر
نکته حساس گزینش واژه کلیدی
راهنمای قدم به قدم تنظیمات سئو در وردپرس
با توجه به این موضوع، به چه صورت می توانید رتبه بندی خودتان را برای یک کلمه کلیدی متوجه شوید؟
بهبود شرایط سئو صفحه
تصمیم بگیرید می خواهید چه گویش هایی را در تارنما خویش داشته باشید؟
نقشه‌های وبسایت HTML
منظور از سئو کلاه سیاه و کلاه سفید چیست؟
استراتژی های جدید ورود پرس 2019
لینک و پیوند nofollow