X
تبليغات

تصویر ثابت

سئو نظرها یا این که بینش های مطالب

مرجع مقالات رسمی سئو

سئو نظرها یا این که بینش های مطالب


سئو نظرها یا این که بینش های مطالب

قابلیت و امکان ارسال بینش برای مطالب وبسایت از نکات تاثیرگذار در seo وردپرس میباشد.

تا قبل از این در نوشته‌ی علمی ای با اسم فراگیری فعال کردن بینش در نوشته های وردپرس به معرفی کد و پلاگین های لازم جهت اکران بخش نظر ها پرداخته ایم که سفارش می کنیم مطلقا آنرا مطالعه فرمایید.

سئو در مشهدبا فعال کردن پلاگین ضد هرزنامه اکسیمت که در هنگام نصب وردپرس جزو پلاگین های پیش فرض میباشد با هرزانه ها نزاع فرمائید و ابدا نگرش هایی که با انگیزه جذب پیوند با کلمه و واژه کلیدی مختص میباشند را تائید نکنید. مدام نگرش یوزرها را باز‌بینی و جواب مطلوب بدهید اینکار منجر پویاتر شدن وبسایت تان می‌شود و اعتنا موتورهای کاوش به وب سایت را ارتقا می‌دهد.


جنگ با هزنامه و اسپم به جهت خودداری از نظرها دربردارنده پیوند خروجی یکی‌از نکات مهم بهینه سازی وردپرس میباشد.


۹- اضافه کردن نوفالو NoFollow به لینکهای فرنگی

لینکهای خروجی به سایتهای دیگر را نوفالو نمایید.

در هنگام تایپ کردن مقاله به سایتهای منبع پیوند نوفالو بدهید برای مثال ما در جمهوری اسلامی ایران تمز مقالاتی درباره با وردپرس منتشر می کنیم و در هر مقاله یک تا ۳ لینک و پیوند به وب سایت اصلی وردپرس در نشانی wordpress.org می‌دهیم، اینکار سبب ساز ارتقاء اعتبار نوشته‌ی علمی نزد گوگل می‌گردد. درصورتی که نوشته‌علمی شما درباره با شرکتی یگانه، نوعی میوه، تولیدها مغازه تان و … میباشد می توانید لینکهای فرنگی نوشته را از ویکی پدیا تعیین نمائید.
دقت نمائید که لینکهای داخلی وبسایت نباید نوفالو شوند تا خزنده گوگل و بقیه موتورهای کاوش بتواند براحتی به آن‌ها مراجعه نماید. تا قبل از این در نوشته‌ی علمی ای با تیتر پلاگین و کد نوفالو کردن پیوند فرنگی وردپرس تماما فراگیری Nofollow کردن لینکهای فرنگی را منتشر کرده ایم که توصیه می کنیم آنرا نیز مطالعه فرمایید.


۱۰- اکران خلاصه نوشته یا این که متن بدون نقص در قالب وردپرس

اکران خلاصه یا این که متن بی نقص نوشته از مواقعی میباشد که در هنگام پباده سازی قالب وردپرس بایستی به آن دقت داشت.

به صورت پیشفرض وردپرس متن نوشته ها را به صورت بی نقص اکران می‌دهد که اینکار منجر به نادرست افتادن موتورهای کاوش در تشخیص مطالب تکراری و همینطور کاهش سرعت لود وب سایت در کاغذ اصلی، مدل بندی، بایگانی و … می گردد.
در سود بهتر میباشد مطالب تارنما به هم پا یک‌سری خط از توضیحات نوشته به هم پا واژه و کلمه کلیدی پست در برگه اصلی اکران داده شوند و با اکران لینک و پیوند ادامه مقاله از استفاده کننده بخواهید تا توضیحات طولانی تر را در کاغذ ادامه مقاله single.php بخواند.


۱۱- seo سرعت بار گذاری وردپرس

سرعت لود صفحه های اینترنت مدام جزو نکات مهم و کلیدی سئو وب سایت و seo وردپرس بوده میباشد.

هرچقدر که نکات seo وردپرس در ساخت محتوا و seo وبسایت را رعایت کرده باشید می بایست به به عبارتی واحد سنجش روی ارتقاء سرعت لود وبسایت عمل نمایید تا صفحه ها وبسایت با‌گاز در معرض مشاهده کرد بازدیدکنندگان قرار بگیرند.


موضوع :
برچسب ها : سئو در مشهد,

+ نوشته شده در 1398/8/18ساعت 9:37 توسط علی پور | تعداد بازديد :10 |

عناوين مطالب پربازدید
افزایش سرعت ایندکس صفحات سایت با 17 راهکار موثر
نکته حساس گزینش واژه کلیدی
با توجه به این موضوع، به چه صورت می توانید رتبه بندی خودتان را برای یک کلمه کلیدی متوجه شوید؟
بهبود شرایط سئو صفحه
راهنمای قدم به قدم تنظیمات سئو در وردپرس
تصمیم بگیرید می خواهید چه گویش هایی را در تارنما خویش داشته باشید؟
نقشه‌های وبسایت HTML
منظور از سئو کلاه سیاه و کلاه سفید چیست؟
استراتژی های جدید ورود پرس 2019
لینک و پیوند nofollow