X
تبليغات

تصویر ثابت

یادگرفتن seo تکنیکال

مرجع مقالات رسمی سئو

یادگرفتن seo تکنیکال


seo تکنیکال چه میباشد؟

هر اقدامی که با انگیزه بهبود درجه وبسایت در کاغذ نتیجه ها کاوش صورت پذیرد را بهینه سازی تکنیکال می نامند. در تعریفی دیگر: seo تکنیکال مشتمل بر چک وبسایت به وسیله ربات های گوگل یا این که Crawl، ایندکس شدن صفحه های بوسیله گوگل و پردازش این مورد ها برای باز‌نگری تاثیر آنان بر سکو وب سایت میباشد.

سئو در مشهد


در بهینه سازی تکنیکال می بایست به‌این سوال های جواب دهید:


آیا ربات های موتورهای کاوش میتوانند صفحه ها تارنما شمارا پیدا نمایند؟ برای باز بینی این قضیه بایستی در باره حالت کدهای تارنما، نقشه وبسایت، داده ها ساختار صفحه های وبسایت، فولدر robots.text مطالعه نمایید.

آیا ربات های موتورهای کاوش می‌توانند صفحه ها وبسایت شما‌را ایندکس نمایند؟ برای جواب به‌این مسئله می بایست در باره متا تگ Robots مطالعه فرمائید.

آیا ربات های موتورهای کاوش کارکشته به رندر کردن صفحه های تارنما شما میباشند؟ مسائلی مانند قابلیت و امکان رندر شدن فولدر های جاوااسکریپت، صفحه های داینامیک، سرعت وبسایت، را بایستی برای جواب بدین سوال مطالعه کرد.

آیا ربات های موتورهای کاوش حاذق به فهم و شعور محتوای صفحه ها شما می‌باشند؟ برای جواب بدین سوال بایستی در رابطه structured data و تارنما Schema.org و قابلیت و امکان درسترسی به کدهای HTML مطالعه فرمایید.

آیا شما به موتورهای کاوش داده ها صحت برای جايگاه دهی به محتوای خویش ارسال میکنید؟ مواقعی در رابطه با تگ های canonical و ورقه بندی ها را برای جواب بدین سوال بایستی بازنگری کرد.

آیا این برگه قیمت مرتبه گیری را داراست؟ مواقعی مانند محتوا، رابطه محتوا با لغت ها کلیدی، اعتبار، HTTP، UX، تعامل وب سایت با گوشی، سرعت بار گذاری وبسایت، می بایست برای جواب بدین سوال گزینه باز‌نگری قرار گیرد.

 
 

یادگرفتن seo تکنیکال

یادگیری و فراگیری یک روند میباشد که سه مرحله ذهنیت، علم، کاربرد را در بر می گیرد. ولی اضافه شما فقط به بخش علم تمرکز دارید. ادله ناکامی نیز اکثر وقت ها همین میباشد. برای یادگیری می بایست به هر سه بخش دقت داشت. صحیح مانند سه چرخه ای که نمیتوان با یک چرخ آن را به مقصد رساند. یادگرفتن را هم صرفا با علم نمی اقتدار به مقصد رساند.


ذهنیت صحیح برای یادگیری seo تکنیکال

او‌لین نکته این میباشد که شما بعنوان یک بهینه سازی فعالیت یا این که یک مدیریت تارنما همگی چیز را نمی دانید. در‌حالتی که جايگاه سایتی افت نموده است و استدلال آن را نمی دانید او‌لین گام آن میباشد که بگویید اینجانب ادله این افت را نمی دانم. شما تحت عنوان بهینه سازی فعالیت یا این که مدیریت تارنما وظیفه پی بردن کلیه چیز را ندارید بلکه وظیفه دارید استدلال این ایرادات را پیدا نمائید. seo مانند علم ها دیگر وجود ندارد این دانش همواره در اکنون تغییر‌و تحول میباشد و همواره بایستی در هم اکنون یادگیری بود.


 
 

علم seo تکنیکال- برای تبدیل شدن به یک کارشناس بهینه سازی تکنیکال چه چیزی می بایست فراگرفت؟

با دقت به اینکه وب سرشار از مبداء یادگیری بدون پول میباشد برای یادگیری بهینه سازی تکنیکال نیازی به پرداخت شهریه دانش کده ندارید. بلاگ های منتشر گردیده بوسیله گوگل و بینگ و وب سایت هایی مانند MOZ و SEMrush منابعی می‌باشند که رفرنس بهینه سازی کاران زیادی در سراسر عالم میباشند و شما هم میتوانید به طور بدون پول از داده ها آن‌ها به کار گیری نمایید.


 
 


یکی‌از نکاتی که در باره یادگیری بایستی خاطر نشان نمود اهمیت تکرار برای به خیال سپاری موضوعات میباشد:


 
 


می اقتدار با یادگیری ابزارهای مفید در بهینه سازی نیز علم خویش را بالابرد. شما برای استعمال بهینه سازی تکنیکال بایستی مواقعی مانند شیوه ایندکس شدن صفحه ها به وسیله گوگل شیوه خزش و یا این که یافتن صفحه های به وسیله ربات های گوگل و موردها اینچنینی را نیز فرا بگیرید.


 
 

به کار گیری seo تکنیکال

اصلا مهم نیست علم seo شما چقدر میباشد تا زمانیکه شما یک پروژه بهینه سازی را خویش فعال سازی نکنید. اشراف شما بر seo بدون نقص وجود ندارد. به این ترتیب یک وب سایت، بلاگ، دکان، یا این که حتی ورقه ویکی پدیا برای خویش تولید فرمایید و عملکرد فرمائید تا برای آن مخاطب حقیقی وواقعی تولید نمائید.


موضوع :
برچسب ها : سئو در مشهد,

+ نوشته شده در 1398/8/9ساعت 8:20 توسط علی پور | تعداد بازديد :10 |

عناوين مطالب پربازدید
افزایش سرعت ایندکس صفحات سایت با 17 راهکار موثر
نکته حساس گزینش واژه کلیدی
راهنمای قدم به قدم تنظیمات سئو در وردپرس
با توجه به این موضوع، به چه صورت می توانید رتبه بندی خودتان را برای یک کلمه کلیدی متوجه شوید؟
بهبود شرایط سئو صفحه
تصمیم بگیرید می خواهید چه گویش هایی را در تارنما خویش داشته باشید؟
نقشه‌های وبسایت HTML
منظور از سئو کلاه سیاه و کلاه سفید چیست؟
لینک و پیوند nofollow
استراتژی های جدید ورود پرس 2019