X
تبليغات

تصویر ثابت

بهبود شرایط سئو صفحه

مرجع مقالات رسمی سئو

بهبود شرایط سئو صفحه

عبارات 
کلیدی را در اولِ عنوان ورقه قرار دهید برای بهبود شرایط سئو صفحه، کلمات اساسی حساس خویش را در ابتدای تیتر صفحه قرار دهید . 
زیرا: 
موتورهای جستجو صفحاتی که لغت ها اساسی در اولِ عنوان کاغذ وجود دارااست را بیشتر به یوزرها پیشنهاد می دهند . 
واژه و کلمه حیاتی در اولِ تیتر ورقه اعتنا بیشتری از کابران جلب می کند و اقبال کلیک برروی تارنما شما را ارتقا می دهد . 
جلب دقت عبارات حساس جانور در عنوان صفحه نرخ کلیک CTR وب سایت شما را در گوگل ارتقا می‌دهد که موجب فراتر آمدن شما در نتایج موتور جستجوی گوگل می گردد . 
3- 
به کارگیری از خط عمودی در عنوان صفحه شما می توانید با به کار گیری از کاراکتر (|) در عنوان برگه لغت ها را از یکدیگر جدا کرده و ظاهری تمیز و تر و تمیز به آن بدهید . با این کار کاربران نوشته آن را سریعتر تشخیص وارد می کنند و بخت کلیک بر آن ارتقاء می یابد . 

4- 
به کار گیری از اعداد در تیتر صفحه استفاده از اعداد در ابتدای تیتر کاغذ کاربرد صفحه ها را عمده می‌نماید . بطور نمونه مطلبی با تیتر 10 نکته مهم در سئو تیتر ورقه افراد را به بازدید برگه شما ترغیب میکند، زیرا می‌دانند که تعداد نکات دقیقا چندتا میباشد و ذهنشان برای خواندن فراهم تر می باشد . 

5- 
از تیتر صفحه تکراری دوری کنید این فرمان دوچندان اساسی بوده تا جاییکه گوگل در وبمستر خویش صفحاتی که عنوان یکسانی دارند را شناسایی کرده و یادآوری میدهد، اگر تعداد صفحه ها شما فراوان دوچندان هست و قابلیت انتخاب تیتر ورقه بصورت دستی برای شما وجود ندارد، حداقل برای برگه نخستین و صفحه ها حساس وبسایت تیتر ورقه را معین کرده و نکات سئو را مدنظر قرار دهید . 

6- 
برتری خویش را در عنوان نشان دهید قرار دادن حجم زیادی از داده ها در 70 کاراکتر فعالیت راحتی نیست، پس تلاش نمایید تا مهم‌ترین برتری‌های خویش را در آن بگنجانید . بطور مثال عبارت بهترین سفارش یا کمترین بها می‌تواند افراد را به بازدید از تارنما شما ترغیب نماید . 

7- 
تیتر کاغذ دارای ارتباط با مطالب وب سایت باشد نوشتن عنوان برگه با رعایت تمام نکات سئو و جذابیت بالا در شرای در رابطه با مقاله کاغذ نباشد ارزشی ندارد . کابران توقع دارند تا عنوان برگه گوشه ای ای از محتوای برگه باشد و در صورتیکه با محتوایی غیرمرتبط روبرو شوند به سرعت صفحه شما را ترک خواهند کرد و این فرمان منجر ارتقاء بانس ریت (bounce rate) صفحه ها سایتتان و بدتر شدن مرتبه شما در نتایج کاوش خواهد شد . 
موضوع :
برچسب ها : سئو سایت,

+ نوشته شده در 1398/2/14ساعت 16:47 توسط علی پور | تعداد بازديد :25 |

عناوين مطالب پربازدید
افزایش سرعت ایندکس صفحات سایت با 17 راهکار موثر
نکته حساس گزینش واژه کلیدی
با توجه به این موضوع، به چه صورت می توانید رتبه بندی خودتان را برای یک کلمه کلیدی متوجه شوید؟
بهبود شرایط سئو صفحه
راهنمای قدم به قدم تنظیمات سئو در وردپرس
تصمیم بگیرید می خواهید چه گویش هایی را در تارنما خویش داشته باشید؟
نقشه‌های وبسایت HTML
منظور از سئو کلاه سیاه و کلاه سفید چیست؟
استراتژی های جدید ورود پرس 2019
لینک و پیوند nofollow